четвер, 17 листопада 2022 р.

Базовий компонент дошкільної освіти: умови та засоби.

17 листопада 2022  року в  рамках  D#09   T’mistechko інноваційних можливостей  у режимі    онлайн , відбулось заняття  компетентнісно-діяльнісної локації, для  вихователів – методистів  та  вихователів  закладів дошкільної  освіти  на  тему: «Базовий компонент  дошкільної  освіти: умови та засоби».    

Під час роботи   педагоги збагатили власний досвід щодо створення безпечних умов та організації освітнього процесу  відповідно до Базового  компонента дошкільної освіти(2021р). У процесі роботи педагоги обговорили    питання щодо   умов реалізації Державного стандарту дошкільної освіти, забезпечення  психологічного  супроводу  учасників освітнього процесу в умовах воєнного стану. Присутні  педагоги  звернули увагу на ключові ознаки сучасного освітнього простору, які забезпечують реалізацію сучасних підходів в освіті та поділились досвідом  створення безпечного сучасного розвивального середовища в закладі дошкільної освіти в умовах воєнного стану .

Учасникам надано методичні рекомендації  щодо створення безпечних умов та організації освітнього процесу  відповідно до Базового  компонента дошкільної освіти(2021р) в умовах воєнного стану.

Щиро дякую всім учасникам за співпрацю!!!
Немає коментарів:

Дописати коментар