середа, 4 квітня 2018 р.

Семінар-практикум для заступників голів комісій надзвичайних ситуацій закладів дошкільної освіти та навчально-виховних комплексів з теми «Дії учасників навчально-виховного процесу під час виникнення надзвичайних ситуацій» у ДНЗ №3.


21 березня 2018 року у дошкільному навчальному  закладі № 3  проведений семінар-практикум для заступників голів комісій надзвичайних ситуацій  закладів дошкільної освіти  та навчально-виховних комплексів з  теми «Дії учасників навчально-виховного процесу під час виникнення  надзвичайних ситуацій».
Метою заходу було: вдосконалити теоретичні знання та практичні навички педагогічних працівників і вихованців в умовах надзвичайних ситуацій, відпрацювати дії особового складу формувань ЦЗ в умовах виникнення надзвичайних ситуацій природного та техногенного характеру, перевірити здатність реагування педагогічних працівників та вихованців на сигнали оповіщення ЦЗ.
Семінар складався з теоретичної та практичної частин. Під час теоретичної частини педагоги розширили свої знання: щодо проведення освітньої роботи з формування у дітей знань про небезпечні ситуації, щодо орієнтовних видів діяльності та форм організації навчально – виховного процесу; щодо проведення просвітницької роботи серед батьків щодо безпеки життєдіяльності, щодо особливостей планування освітньо-виховної роботи з дітьми з ОБЖД, щодо організації предметно-розвивального середовища з питань безпеки життєдіяльності дітей в ДНЗ.
Завідувач ДНЗ Довбенко О.В. розповіла про важливість роботи з цивільного захисту у  дошкільному  закладі.
Методист ТКНЦ НОІМ  Даценко М.М. наголосив на необхідності знання та дотримання нормативно правової  бази  з ЦЗ для безпечного функціонування закладу.
  Смолка Вікторія Олегівна заступник голови комісії з питань НС розповіла про  порядок взаємодії учасників  освітнього процесу під час виникнення чи загрози виникнення надзвичайних ситуацій у ТДНЗ №3 та за його межами.
Під час практичної частини  усі  присутні переглянули розвагу з  ОБЖД з дітьми   дошкільних  груп, яку підготували та провели  педагоги   закладу та  музичний керівник Дровороз Р.М.
З  учасниками семінару було проведено інтерактивне заняття « Дії при виникненні надзвичайних ситуацій», яке  провела вихователь Свистун Н.А.
Учасники семінару-практикуму розгадували тематичні кросворди та відтворювали алгоритм дій під час виникнення чи загрози виникнення надзвичайної ситуації за допомогою предметних картинок.
Екстрена евакуація при виникненні пожежі була проведена  з дітьми , працівниками та учасниками семінару ,в якій брали участь пожежна служба МНС.
Немає коментарів:

Дописати коментар